perjantai 19.10.2018 | 21:34

Mediamyynnin yhteystiedot

Mediamyynnin yhteystiedot

Ota yhteyttä, kun tarvitset näkyvyyttä eri kanavissamme. Autamme löytämään ratkaisut tehokkaaseen mainontaan. 

Kaikki ilmoitusaineistot osoitteeseen aineisto@kpk.fi

Konsernin julkaisuliiketoiminnan johtaja
Alpo Ohtamaa 
020 750 4601 
alpo.ohtamaa@kpk.fi


Keskipohjanmaa

Myyntijohtaja
Hannu Uusihauta 
050 3682 865
hannu.uusihauta@kpk.fi

Myyntipäällikkö, Kokkola
Kirsi Panula
040 127 8803
kirsi.panula@kpk.fi

Myyntipäällikkö, Ylivieska
Pirjo Savaloja
050 598 2035
pirjo.savaloja@kpk.fi

Myyntipäällikkö, Kalajoki
Armi Vähä-Pudas
040 074 5098
armi.vaha-pudas@kpk.fi

Myyntineuvottelija, Kokkola
Ritva Myllymäki
050 598 2033
ritva.myllymaki@kpk.fi

Myyntineuvottelija, Kokkola 
Anssi Mäkelä
050 598 2061
anssi.makela@kpk.fi

Mediasihteeri, Kokkola 
Päivi Känsäkoski
020 750 4476
paivi.kansakoski@kpk.fi


Kalajokilaakso

Myyntipäällikkö
Armi Vähä-Pudas
020 750 4713
armi.vaha-pudas@kpk.fi

Myyntineuvottelija
Kirsi Pinola
020 750 4678
kirsi.pinola@kpk.fi

Myyntineuvottelija
Janne Vierimaa
050 358 1415
janne.vierimaa@kpk.fi


Lestijoki-lehti

Myyntipäällikkö
Terttu Vierumäki
020 750 4613
terttu.vierumaki@lestijoki-lehti.fi


Kokkola-lehti

Myyntipäällikkö
Tom Frilund
020 750 4684
tom.frilund@kpk.fi


Haapavesi-lehti

Myyntipäällikkö
Jaana Heikkilä
0440 777971
jaana.heikkila@haapavesi-lehti.fi


Nivala-lehti 

Myyntipäällikkö
Antti Leinonen
050 540 3870
antti.leinonen@kpk.fi


Kalajokiseutu

Myyntipäällikkö
Armi Vähä-Pudas
020 750 4713 
0400 745 098
armi.vaha-pudas@kpk.fi

Myyntineuvottelija
Anu Prittinen
040 5859281  
anu.prittinen@kalajokiseutu.fi


Perhonjokilaakso

Myyntipäällikkö 
Sijainen Anita Hyvönen
040 664 7020
anita.hyvonen@kpk.fi


Selänne-lehti

Myyntineuvottelija
Heikki Syrjäniemi
0400 804 337
heikki.syrjaniemi@selanne-lehti.fi


PS Pulssi ja Pietarsaaren Sanomat

Myyntipäällikkö
Joachim Kåla
045 110 5132
joachim.kala@pietarsaarensanomat.fi

Mediamyyjä
Annika Annala
040 960 4886
annika.annala@pietarsaarensanomat.fi


KP24.fi 

Digimyyjä
Ville Antti-Roiko
046 921 7570
ville.antti-roiko@kpk.fi

Myyntipäällikkö
Jaakko Niemelä
040 679 0660
jaakko.niemela@kpk.fi