KP24
  

10.3.2013 KP24
Seljesloppet 10.3. Alaveteli

Yleinen 40 km; 1) Ekstrand Henrik Mäenpää Ski Team 1:54:26, 2) Mäenpää Jonas Mäenpää Ski Team 1:54:33, 3) Mäenpää Hans Mäenpää Ski Team 1:55:13, 4) Päivärinta Sauli Nivalan Urh 1:56:50, 5) Dahllund Niklas Brahe 1:58:41, 6) Mäenpää Sam Mäenpää Skiiteam 2:01:17, 7) Ahola Tuomas Nivala urh 2:01:23, 8) Mäenpää Johan Mäenpää Ski Team 2:01:28, 9) Mäenpää Tomas Mäenpää Ski Team 2:01:36, 10) Björklind Joacim GIF1 2:02:03, 11) Åbacka Daniel IS Söderby 2:06:58, 12) Sandvik Simon Simons Bröder 2:07:28, 13) Näse Fredrik IK Kronan 2:09:22, 14) Stenman Carl-Wilhelm Frejs Game 2:09:36, 15) Pasanen Tero PieHi 2:13:37, 16) Kroksjö Tommy Simons Bröder 2:15:01, 17) Kurtén-Kainberg Sebastian Sk Åsen 2:18:28, 18) Björkskog Roland Bosund 2:27:46, 19) Hansén Linus Myran 2:32:25, 20) Pajula Harri Kokkola 2:36:03, 21) Lövsund Johan Botnia 2:42:59, 22) Björklind Robert GIF1 2:46:04,

Miehet 40 40 km; 1) Honkonen Marko Perhon Kiri 2:01:32, 2) West Tom Simons Bröder 2:01:33, 3) Sundstedt Ralf GIF 2:09:41, 4) Snellman Patrik IF Brahe 2:11:56, 5) Fors Peter Sisu 2:13:35, 6) Semskar Roland Frejs game 2:18:32, 7) Viitasaari Jari <Ingen Klubb> 2:18:36, 8) Wärnman Olav IK Falken 2:20:52, 9) Norrgård Johan Frejs Game 2:24:11, 10) Brännkärr Jan Myran 2:32:52, 11) Järvi Markku Kokkola 2:36:42, 12) Nylund Peter IK Kronan 2:49:24, 13) Muukonen Rune IK Falken 3:00:05,

Miehet 50 40 km; 1) Still Patrik IF Brahe 2:07:29, 2) Snåre Ove Kronan 2:11:47, 3) Storbacka Tony GIF I 2:12:40, 4) Libäck Sven-Erik IS Söderby 2:12:42, 5) Nylund Reid Frejs Game 2:16:25, 6) Juselius Peter IF PP 2:18:21, 7) Enlund Kaj Brahe 2:23:52, 8) Ohls Jerker Larsmo IF 2:27:47, 9) Pohjola Timo YRe 2:31:29, 10) Libäck Torolf Kronan 2:40:46, 11) Björklind Dick GIF I 2:46:30,

Miehet 60 40 km; 1) Nyman Rune Brahe 2:07:30, 2) Jåfs Harry Brahe 2:28:59, 3) Kalander Per-Olof Maxmo Sportklubb 2:43:40, Damer/Naiset 40 km; 1) Kalliokoski Anne VetU 2:32:27, 2) Bäck Emilia Åsen 2:45:46, 3) Backfält Disa IKM 3 2:47:58, 4) Siekkinen Tina IKM 3 3:03:32, 5) Enlund Frida IF Drott 3:05:42,

 
Nimi:  
Nimimerkki (jos haluat käyttää):
Sähköposti:
Paikkakunta:  
Julkaisemme kommentit tarkistuksen jälkeen nimimerkillä tai nimellä. Tarvitsemme nimen toimituksen käyttöön kommentin julkaisemiseksi.

   
 


Ampumahiihto
Golf
24.10.2016 KP24
Kokkola 22.10.
4.9.2016 KP24
Kokkola 3.9.
28.8.2016 KP24
Vili Custom Golf Scramble 27.8.
RSS

Jalkapallo
21.7.2013 KP24  [päivitetty 22.7.2013]
Kokkola cup 21.7. loppujärjestys
RSS

Jääkiekko
Keilailu
28.11.2016 KP24  [päivitetty 28.11.2016]
Kokkola 27.11.
21.11.2016 KP24  [päivitetty 21.11.2016]
Kokkola 21.11. keilailut
30.10.2016 KP24  [päivitetty 30.10.2016]
Ylivieska 30.10.
RSS

Moottoriurheilu
Ravit
11.7.2013 KP24  [päivitetty 11.7.2013]
Seinäjoki 11.7.
RSS

Uinti
Muita lajeja
30.5.2016 KP24  [päivitetty 30.5.2016]
Rautio 30.5. painonnosto
RSS

Tuloksia
6.2.2011 KP24
Tulossivusto
RSS

Yritykset ja palvelut


Yritys- ja palveluhakemisto
 


Keski-Pohjanmaan Kirjapaino Oyj:n
verkkopalvelu

Päätoimittaja:
Kauko Palola

Päätoimitukset:
Kokkola
puh 020 750 4400 (keskus)
puh 020 750 4405 (ilt. ja viikonloput)

Ylivieska
puh 020 750 4600 (keskus)
puh 020 750 4639 (ilt. ja viikonloput)